poslední aktualizace 23. 11. 2021

Dny otevřených dveří

 

Pro zájemce o studium a jejich rodiče pořádáme dva dny dny otevřených dveří:

ve čtvrtek 2. 12. 2021 od 16:00 do 19:00

Vzhledem k narůstající epidemii jsme nuceni první termín dne otevřených dveří ZRUŠIT a zájemce o studium odkazujeme na virtuální prohlídku školy prostřednictvím fotogalerií (viz odkazy níže). 

ve čtvrtek 13. 1. 2022 od 16:00 do 19:00

Při návštěvě uchazeči a jejich rodiče získají potřebné informační materiály, budou si moci prohlédnout vybavení školy a především budou mít možnost se setkat s vedením gymnázia, studenty a pedagogy, kteří zodpoví všechny vaše otázky.

Dopravní spojení do gymnázia najdete na stránce věnované kontaktům.

 

Veškeré podstatné informace najdete na stránce "Přijímací řízení".

Místo dne otevřeným dveří vám nabízíme náhradní "prohlídku" v podobě dvou fotogalerií:

  Vybavení Gymnázia Milady Horákové (fotogalerie)
70 fotografií, které vám představí budovy, chodby, učebny, jídelnu, tělocvičny a školní hřiště. Většina fotografií je z ledna 2021, proto jsou chodby a učebny bohužel osiřelé...

  Život na GMH (fotogalerie)
100 fotografií z uplynulých let vám představí školní akce a běžné exkurze, koncerty a jiné kulturní události, sportovní aktivity, výpravy po České republice i do zahraničí a nakonec radosti i strasti spojené s maturitou.

Některé informace ke studiu na GMH najdete také na stránce "Časté otázky", v níž jsme shromáždili nejčastější dotazy, které v průběhu "dní otevřených dveří" od uchazečů a jejich rodičů často dostáváme, a připojili jsme pochopitelně i odpovědi na ně.